O nas 2

Marko Tatry - Veľkoobchod s ovocím a zeleninou

O Nás

Ako veľkoobchod ovocia a zeleniny fungujeme na trhu už vyše 10 rokov. Rok čo rok rastieme a snažíme sa rozširovať aj našu ponuku a zlepšovať sa v každom ohľade. Prioritne poskytujeme služby veľkoobchodného charakteru v segmente ovocie a zelenina. U nás je prvoradá ČERSTVOSŤ, KVALITA a Vaša SPOKOJNOSŤ. Distribuujeme čerstvé ovocie a zeleninu do gastronomických zariadení, maloobchodu či škôl.

Dodávateľov starostlivo vyberáme a prioritu kladieme na čerstvosť a kvalitu ich produktov, ako aj pôvod ovocia a zeleniny. Sezónne ovocie ako aj zeleninu odoberáme a tým sa snažíme podporovať naších vysoko kvalitných slovenských pestovateľov.

Obchodné zastúpenie

Vďaka vysoko profesionálnemu tímu zamestnancov sme schopní rýchlo a efektívne riešiť všetky vaše požiadavky.

Online objednávky – rýchlosť a efektívnosť sú pojmy, bez ktorých sa v súčasnej dobe len ťažko firma uplatní na trhu. Preto sa aj my snažíme vyjsť v ústrety naším klientom, ktorí si komfortne a rýchlo, pomocou pár kliknutí objednajú tovar za pár sekúnd prostredníctvom online objednávkového formuláru.

Náš vyškolený obchodný zástupca sa s vami vždy rád a ochotne osobne stretne a odprezentuje všetky produkty spoločnosti a je stále pripravený riešiť všetky vaše pripomienky.

Logistika a podpora

Dodávky a rozvoz realizujeme pomocou vlastnej dopravy, ktorá je pravidelne dezinfikovaná a spĺňa tie najvyššie hygienické predpoklady. Náš vozový park je zložený z 5- tich nákladných áut, ktoré každodenne zabezpečujú to, aby ste mali tovar na prevádzke vždy včas. Ďalšie 3 úžitkové vozidlá zabezpečujú prípadné rýchle rozvozy, či doplnenie stavu zásob.

Podpora – spokojnosť našich klientov udržiavame predovšetkým vždy kvalitnou a čerstvou ponukou, ako aj 24 hodinovou technickou podporov prostredníctvom ONLINE formulárov, ako aj TELEFONICKY na telefónnych číslach uvedených v záložke KONTAKT a to v pracovných dňoch do 18,00 hod.